Сумчанка фінішувала п'ятою на другому етапі змагань зі спортивної ходьби в Китаї

На другому етапі міжнародних змагань зі спортивної ходьби International Walking Event Around Taihu в Сучжоу атлети долали 12 км.

Як і на 20-кілометровій дистанції, сумчанка Інна Кашина фінішувала п'ятою (55.59 хв.). Швидше 12 км пройшла Еріка Роха де Сена з Бразилії. Вона стала єдиною, хто показав час з 55 хвилин - 54.43 хв.

Швед Персеус Карлстром слідом за двадцяткою виграв і 12 кілометрів. Його час - 50.30 хв., Що на 48 секунд швидше, ніж у колумбійця Мануеля Естебана Сото, який став другим. Чоловік Інни Кашин Іван Лосєв замкнув першу десятку (52.45 хв), повідомляє сайт ФЛАУ.