Сумські кікбоксери стали чемпіонами світу

Сумчани стали чемпіонами світу з кікбоксингу ISKA, який завершився в м Корк (Ірландія). В змагання взяли участь 500 спортсменів з 24 країн.

Сумчани стали чемпіонами світу з кікбоксингу ISKA, який завершився в м Корк (Ірландія).

В змагання взяли участь 500 спортсменів з 24 країн. Сумчани - вихованці КДЮСШ єдиноборств Костянтин Коренев (фул-контакт, вагова категорія 75 кг) та Денис Коренєв (лоу-кік, вагова категорія 75 кг) - завоювали золоті нагороди.

Спортсменів підготував майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу Миколи Коренев.

Збірна України в загальнокомандному заліку посіла друге місце, завоювавши 52 золотих, 44 срібних і 34 бронзові нагороди.