За скоєння грабежу на Сумщині поліцейські затримали двох приятелів

Зловмисники побили і пограбували місцевого. Так, до чергової частини відділення поліції зателефонував 25-річний чоловік, та повідомив про те, що двоє його знайомих нанесли йому тілесні ушкодження

Зловмисники побили і пограбували місцевого. Так, до чергової частини відділення поліції зателефонував 25-річний чоловік, та повідомив про те, що двоє його знайомих нанесли йому тілесні ушкодженняПодія сталася у Середино-Буді Зловмисники побили і пограбували місцевого, який тільки-но повернувся із заробітків.

Так, до чергової частини відділення поліції зателефонував 25-річний чоловік, та повідомив про те, що двоє його знайомих нанесли йому тілесні ушкодження, після чого відібрали 1500 гривень та мобільний телефон.

Поліцейським, які прибули за викликом пояснив, що відмітити свій приїʼзд із заробіток запросив своїх двох знайомих . Чоловіки вживали спритне , а потім виник словесний конфлікт, що переріс в бійку. Обидва приятелі спочатку побили заявника, а потім відібрали і його речі.

Поліцейські затримали порушників. Ними виявились раніше судимі місцеві жителі. Їм оголошено підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України – грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: