Завантаження ...

Сумські депутати внесли зміни до головного кошторису міста

Міські обранці внесли зміни та доповнення до міського бюджету. Відповідне рішення ухвалили на позачерговій сесії міської ради 16 жовтня.Міські обранці внесли зміни та доповнення до міського бюджету.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговій сесії міської ради 16 жовтня.

Згідно з рішенням, обсяг дохідної частини міського бюджету на 2019 рік становить 3141,7 млн. гривень (з них офіційні трансферти – 1163,2 млн. гривень). Він збільшений на 8,7 млн. гривень за рахунок офіційних трансфертів з державного бюджету, а саме на:

  • надання пільг та житлових субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 3,6 млн. гривень;
  • проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа – 3,6 млн. гривень (на придбання 1 будинку);
  • виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО/ООС, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО/ООС у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи або учасниками бойових дій та які потребують поліпшення житлових умов - 1,5 млн. гривень.

Відповідно збільшено на 8,7 млн. гривень обсяг видаткової частини міського бюджету.

Окрім цього, спрямовано обсяг вільного залишу коштів загального фонду міського бюджету станом на 01.01.2019 у сумі 0,65 млн. гривень: управлінню СБУ в Сумській області – 0,6 млн. гривень та Головному управлінню національної поліції в Сумській області для Сумського відділу поліції (м. Суми) ГУНП України в Сумській області – 50 тис. гривень.

Депутати також в межах загального обсягу видатків міського бюджету перерозподілили видатки, які спрямували на:

  • компенсаційні виплати за пільгове перевезення окремих категорій громадян – 8,7 млн. гривень (з них в міському автотранспорті – 3,2 млн. гривень, електротранспорті – 4,5 млн. гривень та залізничному транспорті (приміське сполучення) – 1 млн. гривень);
  • фінансову підтримку КП «Міськводоканал» – 5 млн. гривень (оплата за електроенергію);
  • забезпечення лікуванням хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу – 1 млн. гривень;
  • • тощо.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: