На Сумщині побудували небезпечний спортивний майданчик

Новобудова в Миколаївській ОТГ загрожує життю і здоров'ю людей. Цього року громада збудувала спортивний майданчик, сума витрачених коштів становить 1,2 млн грн.

Новобудова в Миколаївській ОТГ загрожує життю і здоров'ю людей. Цього року громада збудувала спортивний майданчик, сума витрачених коштів становить 1,2 млн грн.Новобудова в Миколаївській ОТГ загрожує життю і здоров'ю людей.

За результатами робочої поїздки в Миколаївську об'єднану громаду Білопільського району тимчасово виконуюча обов'язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик звернеться до відповідних органів, які надавали дозвіл на будівництво, і правоохоронцям щодо законності встановлення спортивного майданчика недалеко від дороги обласного значення.

Цього року громада збудувала спортивний майданчик, сума витрачених коштів становить 1,2 млн грн.

«Новобудова сучасна, але зведена неподалік від дороги. І діти можуть легко вибити м'яч за межі поля, вниз, де знаходиться траса обласного значення. Я не розумію, як можна вибрати для будівництва таку ділянку. Зараз майданчик є небезпечною як для життя і здоров'я дітей, які грають там в футбол, так і водіїв автомобілів, які будуть проїжджати повз. Тому прошу відповідні контролюючі органи перевірити, чи дотримані всі необхідні норми при будівництві », - зазначила чиновниця.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: