Завантаження ...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах 24 жовтня 2019

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Героїв Крут, 26, вул. Героїв Крут, 4 (заміна стояків холодної та гарячої води), вул. Прокоф’єва, 36 (заміна кранів холодної та гарячої води), вул. Івана Сірка, 25 (заміна стояків холодної води в квартирі), вул. Івана Сірка, 17, вул. С. Табали, 52Б (заміна стояків гарячої та холодної води в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 10, вул. Миру, 5 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Лермонтова, 15 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Роменська, 88 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Роменська, 92/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Шевченка, 2 (заміна каналізаційного стояка в квартирі), вул. Іллінська, 12 (заміна врізки холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: