Вчора, 23 жовтня, в Сумах на стадіоні «Ювілейний» пройшла гра 17-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. Липоводолинський «Альянс» приймав «Аванград-2» з Краматорська.
Вчора, 23 жовтня, в Сумах на стадіоні «Ювілейний» пройшла гра 17-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. Липоводолинський «Альянс» приймав «Аванград-2» з Краматорська.
Вчора, 23 жовтня, в Сумах на стадіоні «Ювілейний» пройшла гра 17-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.
Липоводолинський «Альянс» приймав «Аванград-2» з Краматорська. Гра пройшла за переваги господарів, які забили по голу в кожному таймі: Сергій Загинайлов на 45 + 1-й хвилині, Станіслав Шарай - на 75-й.
У підсумку 2: 0 - 11-а перемога ліповодолінцев в чемпіонаті. У них 35 очок в 15 іграх і третє місце в турнірній таблиці. Попереду «ВПК-Агро» (Магдалинівка) - 40 очок (16 ігор) і «Кристал» (Херсон) - 41 (16), які в цьому турі також виграли.