Завантаження ...

ФК «Вікторія» в півфіналі Кубка України серед аматорів

ФК «Вікторія» (Миколаївка) матч 1/4 фіналу аматорського кубка України зіграв на домашньому стадіоні. І хоча харківський «Динамо-Універ» почав активніше з перших хвилин, але замість переваги отримав тільки втомлених гравців.

ФК «Вікторія» (Миколаївка) матч 1/4 фіналу аматорського кубка України зіграв на домашньому стадіоні.

І хоча харківський «Динамо-Універ» почав активніше з перших хвилин, але замість переваги отримав тільки втомлених гравців. Інтриги матчу додавало і гольовий статус-кво. Перша зустріч в Харкові завершилася нічиєю 1: 1. В кінці тайму наші постійно атакували і створили 4 небезпечні моменти біля воріт харків'ян. Але, якщо не забиваєш ти - забивають тобі. Динамівці скориставшись однією помилкою захисту на останній секунді і вийшли вперед. Після перерви «Вікторія» взяла в облогу ворота динамівців, а Іван Борисенко, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок. Гра стала більш цікавою і результативною. Ігор Чередниченко за кілька хвилин подвоїв перевагу, - 2: 1 «Вікторія» в півфіналі Кубка України.