24 Жовтня 2019
1021
Хокейний клуб «Суми» зіграв матч третього туру харківського турніру «Кубок «Динамо». Сумські містяни грали проти «Харківських Тигрів» і поступились з рахунком 1:2.
Хокейний клуб «Суми» зіграв матч третього туру харківського турніру «Кубок «Динамо». Сумські містяни грали проти «Харківських Тигрів» і поступились з рахунком 1:2.
Хокейний клуб «Суми» зіграв матч третього туру харківського турніру «Кубок «Динамо».
Сумські містяни грали проти «Харківських Тигрів» і поступились з рахунком 1:2.
Перший період завершився зі стартовими нулями на табло. Наприкінці другого харків’яни закинули дві шайби. У третьому періоді Андрій Калитка відіграв одну шайбу, але більше команди не забивали.
Ця поразка стала третьою поразкою «містян» у трьох матчах.