Сумські патрульні продовжують перевіряти транспортні засоби для перевезень пасажирів

Патрульні спільно з працівниками Укртрансбезпеки, на автомобільній дорозі державного значення Н-12 "Суми-Полтава", здійснюють перевірку дотримання правил перевезення пасажирів серед нерегулярних пасажирських перевезень.

Патрульні спільно з працівниками Укртрансбезпеки, на автомобільній дорозі державного значення Н-12 "Суми-Полтава", здійснюють перевірку дотримання правил перевезення пасажирів серед нерегулярних пасажирських перевезень.Патрульні спільно з працівниками Укртрансбезпеки, на автомобільній дорозі державного значення Н-12 "Суми-Полтава", здійснюють перевірку дотримання правил перевезення пасажирів серед нерегулярних пасажирських перевезень.

Інспектори перевіряють технічний стан транспортних засобів, дозвільні документи та обладнання. Також працівники відділу безпеки дорожнього руху УПП в Сумській області продовжують осінній комісійний огляд автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів.

Нагадаємо, що з 1 жовтня на території України розпочався практичний етап комплексу організаційно-профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Пам'ятайте! Безпека дорожнього руху — це життя!

Патрульна поліція Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: