23 жовтня на Сумщині рятувальники ліквідували загоряння автомобіля (+відео)

23 жовтня, о 08:12 до рятувальників надійшло повідомлення, що горить Opel «Vivaro» по вул. Водотеченська, м. Глухів. За викликом виїжджало відділення чергового караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

23 жовтня, о 08:12 до рятувальників надійшло повідомлення, що горить Opel «Vivaro» по вул. Водотеченська, м. Глухів. За викликом виїжджало відділення чергового караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини.23 жовтня, о 08:12 до рятувальників надійшло повідомлення, що горить Opel «Vivaro» по вул. Водотеченська, м. Глухів. За викликом виїжджало відділення чергового караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

За словами свідків, водій припаркував транспортний засіб та залишив його, а через деякий час, спід передньої частини автомобіля почав виходити дим та полум’я. Власники інших автівок використовуючи вогнегасники, намагались самостійно приборкати пожежу. Зрозумівши, що це їм не під силу, люди звернулись за допомогою на лінію екстреного виклику «101». Вже через 6 хв після виклику, рятувальники прибули на місце події, в цей момент вогонь охопив передню частину та салон автомобіля. Використавши на гасіння близько 8 т води, о 8:21 пожежу було локалізовано, о 8:29 ліквідовано.

Припустима причина - розгерметизація паливної системи автомобіля.

Всього на місці події працювало 4 чоловіки особового складу та одна одиниця спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У ДСНС України у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: