Завантаження ...

Добровільна видача зброї та набоїв звільняє від кримінальної відповідальності

На Сумщині триває місячник добровільної здачі зброї. У цей період громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документівНа Сумщині триває місячник добровільної здачі зброї. У цей період громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів ( тим самим звільнитися від кримінаьної віждповідальності) , так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

До правоохоронців Охтирського відділу поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про добровільну здачу мисливської рушниці. Чоловік розповів правоохоронцям, що під час риболовлі біля Охтирської дамби випадково натрапив на залізний предмет, ззовні схожий на зброю. Забравши його, того ж дня, як законослухняний громадянин, він прийшов до відділу поліції та приніс зброю.

У ході добровільної видачі правоохоронці встановили, що це гладкоствольна рущниця марки «ТОЗ - БМ», 16 калібру. Поліцейські вилучили зброю та направили на експертне дослідження .

Правоохоронці нагадують, що Місячник триватиме до 31 жовтня 2019 року, і радять громадянам не наражати себе та оточуючих на небезпеку і скористатися нагодою і здати до поліції незареєстровану зброю, набої та вибухові пристрої, якщо такі у них зберігаються незаконно.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: