Патрульні, які прибули на місце, попередньо встановили, що 74-річний водій автомобіля ВАЗ-2107, виїжджаючи з другорядної дороги від торговельного центру, не дотримався вимог дорожніх знаків
Автопригода сталася 24 жовтня близько 13-ї години.
Патрульні, які прибули на місце, попередньо встановили, що 74-річний водій автомобіля ВАЗ-2107, виїжджаючи з другорядної дороги від торговельного центру, не дотримався вимог дорожніх знаків та не надав перевагу в русі керманичу автомобіля ВАЗ-21121, котрий рухався головною дорогою, після чого допустив з ним зіткнення.
Унаслідок ДТП керманич автомобіля ВАЗ-2107 отримав тілесні ушкодження. Його доправили до Сумської обласної клінічної лікарні для надання медичної допомоги. Попередній діагноз — закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та забої.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції для встановлення всіх обставин події.
Патрульна поліція Сумської області