Сумській футзаліст забив за збірну

Вчора, 24 жовтня, збірна України з футзалу стартувала у відборі до чемпіонату світу 2020 року. У столиці Північної Македонії Скоп'є у відбірковій групі грають місцева команда, Словенія, Косово і Україна.

Вчора, 24 жовтня, збірна України з футзалу стартувала у відборі до чемпіонату світу 2020 року.

У столиці Північної Македонії Скоп'є у відбірковій групі грають місцева команда, Словенія, Косово і Україна. У першій грі нашій команді протистояло Косово. Суперники відкрили рахунок на 12-ій хвилині, але тут же його зрівняв вихованець сумського футзалу Артем Фаренюк. До перерви українці забили ще раз, а після - розігралися, забивши п'ять м'ячів. У підсумку 7: 1 - впевнені три очки на старті відбору.

Свій другий поєдинок України проведе завтра проти Словенії.