Завантаження ...

Автолюбителів кличуть на виставку ретро-машин

У неділю, 27 жовтня громадське об’єднання «РЕТРО.Суми» за сприяння міської ради вдруге презентує ретро-техніку з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.У неділю, 27 жовтня громадське об’єднання «РЕТРО.Суми» за сприяння міської ради вдруге презентує ретро-техніку з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.

Сумчани та гості міста зможуть познайомитись зі зразками автопрому минулого століття. Зокрема, торік на подібній виставці були представлені вісімнадцять відреставрованих автомобілів, такі як: «ГАЗ-21», «горбатий Запорожець», «Москвич 412», «БМВ» (1939 року випуску), «РАФ 2203», «Швидка медична допомога» (1990 року випуску) та інші.

Основною метою заходу організатори називають збереження та популяризацію історичних транспортних засобів як національного надбання, розвиток і популяризацію історії автомобілізації та автомобільного спорту.

Тож на прихильників «залізних коней» і власників ретро-машин чекають 27 жовтня спочатку біля Альтанки, де з 10:00 до 11:00 відбудеться виставка, потому на ретро-параді, що проляже від Театральної площі до парковки біля ТРЦ «Мануфактура» (Театральна площа – вул. Г. Кондратьєва – вул. О. Аніщенка – вул. Петропавлівська – Покровська площа – вул. Набережна річки Стрілка – вул. Набережна річки Сумка – вул. Героїв Сумщині – вул. Харківська – ТРЦ «Мануфактура»), де авто перебуватимуть із 12:00 і до 16:00.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: