Визначився зимовий чемпіон Сумщини з футболу

26 лютого визначився чемпіон серед юнаків 2005-2006 р.н. в зимовому чемпіонаті Сумщини з футболу. Першими почали команди ОЛІСП «Барса» -2006 і КДЮСШ «Суми» в боротьбі за 3-е місце.

26 лютого визначився чемпіон серед юнаків 2005-2006 р.н. в зимовому чемпіонаті Сумщини з футболу.

Першими почали команди ОЛІСП «Барса» -2006 і КДЮСШ «Суми» в боротьбі за 3-е місце. У цьому поєдинку сильнішими були гравці ліцею, які переграли КДЮСШ «Суми» з рахунком 5: 1.

У фіналі з'ясовували стосунки ФЦ «Барса» -2005 і ОЛІСП «Барса» -2005. У першому таймі двічі відзначилися вихованці Дмитра Бермудеса і Віталія Волкова. Відкрив рахунок на 10-й хвилині Владислав Сєров, на 18-й хвилині Артем Колесник подвоїв перевагу своєї команди. Фінальну крапку в цьому матчі поставив Даніель Чікалезе, який на 51-й хвилині забив третій м'яч у ворота суперника. У підсумку 3: 0, - «Барса» -2005 видобуває золото і стає чемпіоном Сумщини.