Завантаження ...

Сумські прикордонники виявили порушника правил карантину

Державна прикордонна служба України вкотре звертається до громадян із проханням залишатися вдома аби запобігти поширенню COVID-19 на територію України.Державна прикордонна служба України вкотре звертається до громадян із проханням залишатися вдома аби запобігти поширенню COVID-19 на територію України.

Однак, незважаючи на неодноразові застереження з боку правоохоронних органів, прикордонники зафіксували вже кілька випадків, коли громадяни, які власноруч оформляли інформовані згоди щодо проведення обов’язкових заходів із самоізоляції, нехтують карантинними правилами та наражають на небезпеку себе та оточуючих людей.

Так, учора 30 березня, в пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники Сумського загону виявили чергового порушника правил карантину. Наш співвітчизник в якості пасажира виїжджав до РФ автомобілем.

У ході проходження прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що нещодавно під час перетинання державного кордону в цьому ж пункті пропуску чоловік надав інформовану згоду щодо проведення обов’язкових заходів із самоізоляції протягом 14 діб. Але взятого на себе зобов’язання не дотримався.

Про виявлене правопорушення прикордонники негайно повідомили співробітників Національної поліції, які склали на правопорушника адміністративні матеріали за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Подальшу долю громадянина вирішить суд.

Також нагадаємо, що 27 та 29 березня в пунктах пропуску «Бачівськ» і «Юнаківка» відповідно співробітники Держприкордонслужби виявили ще двох осіб, які порушили карантинні зобов’язання.

Шановні громадяни, нагадуємо, що за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн.

Звертаємося до громадян із проханням залишатися вдома аби зменшити передачу інфекції і врятувати життя людей, зокрема ваших рідних та близьких!

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін) 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: