На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння будинку в одному з дачних кооперативів

30 березня о 19:46, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в садовому товаристві «Роднічок» в м. Глухів

30 березня о 19:46, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в садовому товаристві «Роднічок» в м. Глухів30 березня о 19:46, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в садовому товаристві «Роднічок» в м. Глухів. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим з – під покрівлі будинку. На місце події Було направлено черговий караул 19 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівля та стіни по всій площі, утворилась загроза подальшого поширення вогню на два поруч розташовані садові будинки.

О 20:15 загоряння локалізували, а о 21:00 – витративши на гасіння близько 2,5 тони води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: