Завантаження ...

На Сумщині судитимуть підприємця, службова недбалість якого призвела до розтрати 521 тис грн бюджетних коштів

Шосткинською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємцяШосткинською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, через службову недбалість якого керівник товариства з обмеженою відповідальністю привласнив бюджетні кошти (ч. 2 ст. 367 КК України).

За версією слідства, обвинувачений здійснював технічний нагляд за капітальним ремонтом ділянки автодороги Шостка-Чапліївка. Після завершення робіт у 2017 році, не пересвідчившись у належному виконанні ремонту, підприємець підписав офіційну документацію. Однак відповідно до висновку судової дорожньо-технічної експертизи, виконані будівельні роботи не відповідають проектно-технічній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Відтак через неналежне виконання обвинуваченим своїх обов’язків керівник товариства, яке виконувало ремонт дороги, привласнив 521 тис. 369 грн.

Досудове слідство проведено слідчими Шосткинського відділу поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Сумській області під процесуальним керівництвом Шосткинської місцевої прокуратури.

Слід зазначити, що за привласнення коштів директора товариства з обмеженою відповідальністю вже притягнуто до кримінальної відповідальності.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: