На Сумщині попереджено незаконне заволодіння 80 млн грн бюджетних коштів

Прокуратурою Сумської області спільно зі Службою безпеки України в Сумській області попереджено незаконне заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт доріг державного значення.

Прокуратурою Сумської області спільно зі Службою безпеки України в Сумській області попереджено незаконне заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт доріг державного значення.Прокуратурою Сумської області спільно зі Службою безпеки України в Сумській області попереджено незаконне заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт доріг державного значення.

За даними слідства, фірма з іншого регіону в 2020 році перемогла у тендері, оголошеному Службою автомобільних доріг Сумської області, відтак уклала договір на ремонт доріг вартістю 270 млн грн. Однак під час додаткової перевірки правоохоронцями виявлено ознаки фіктивності фірми-переможця. Про вказаний факт повідомлено Службу автомобільних доріг. На даний час заплановане перерахування 80 млн грн авансу призупинено.

Розпочато кримінальне провадження за фактом використання завідомо підроблених документів та замах на шахрайство (ч. 4 ст. 358 та ч. 2 ст. 15/ч. 4 ст. 190 КК України). Досудове слідство триває.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: