Завантаження ...

Ринки у Сумах запрацюють лише за умови дотримання протиепідемічних заходів

Міський голова Олександр Лисенко провів робочу зустріч з керівниками ринків і підприємцями міста щодо відновлення торгівлі непродовольчими групами товарів.Міський голова Олександр Лисенко провів робочу зустріч з керівниками ринків і підприємцями міста щодо відновлення торгівлі непродовольчими групами товарів.

«Виконком готовий розглянути питання надання дозволу на торгівлю непродовольчими групами товарів на ринках, але з обов'язковим дотриманням протиепідемічних карантинних заходів! Вчора це рекомендувала зробити міська комісія з надзвичайних ситуацій», – зазначив міський голова.

За словами підприємців і керівників ринків, наразі триває активна робота над забезпеченням торгових місць захисними бар'єрами. Серед вимог до роботи, в умовах дії обмежувальних заходів, також наявність у продавців захисних масок чи респіраторів, рукавичок, періодична дезінфекція прилавків.

За інформацією начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олега Дубицького, дозвільні документи на торгівлю в умовах карантину вже отримали шість ринків, з них чотири пройшли перевірку на дотримання протиепідемічних вимог.

Як наголосив очільник міста, ринки у Сумах запрацюють виключно за умови повної готовності до роботи в умовах карантину та відповідної наявності дозволів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: