Завантаження ...

На Сумщині до восьми років засуджено двох учасників злочинної групи, які зокрема вчиняли розбійні напади

Прокуратурою Сумської області підтримано публічне обвинувачення стосовно двох чоловіків, які скоїли низку крадіжок.Прокуратурою Сумської області підтримано публічне обвинувачення стосовно двох чоловіків, які скоїли низку крадіжок. Водночас доведено їх причетність до двох розбійних нападів, вчинених у складі організованої групи.

Так, 11 жовтня 2016 року близько 23.00 год. обвинувачені разом з трьома спільниками прийшли до приватного будинку в Краснопільському районі за місцем мешкання родини підприємців. У нападників із собою була зброя, ніж, пластикові кайданки та липка стрічка. Господар будинку, почувши шум, вийшов у двір, де на нього відразу накинулись зловмисники та почали наносити удари. У цей час дружина встигла зачинитись у будинку і намагалась зателефонувати в поліцію. Один із обвинувачених вибив вікно, заліз у будинок і вдарив жінку ножем у стегно. Потерпілу зв’язали та приставили ніж до горла. Інший обвинувачений вистрілив в ногу господарю. Чоловіка затягли в будинок та зв’язали. Подолавши опір, зловмисники почали вимагати гроші. Потерпілі віддали нападникам близько 30 тис. грн готівки. Тікаючи, вони прихопили із собою ще золоті прикраси жінки.

Аналогічний злочин обвинувачені скоїли 28 жовтня 2016 року в м. Суми. Тоді вони також прийшли в будинок до підприємця. Чоловіка побили та забрали 3 тис 300 грн.

За вироком Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 18 травня 2020 року обох обвинувачених визнано винними в інкримінованих злочинах та засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 2 ст. 185 та ч. 4 ст. 187 КК України).

Слід зазначити, що спільники обвинувачених, які брали участь у розбійних нападах, вже засуджені та відбувають покарання.

Прес-служба прокуратури області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: