Завантаження ...

Студенти СумДУ стали переможцями мовно-літературного конкурсу

Визначено переможців X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед призерів – три студенти Сумського державного університету.Визначено переможців X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед призерів – три студенти Сумського державного університету.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 622 від 13.05.2020, серед студентів закладів вищої освіти (університети й академії, негуманітарний профіль) дипломами І ступеня нагороджено студентів Медичного інституту Наталію Брич та Бориса Мєшкова. Диплом ІІІ ступеня отримав студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Данило Ніколаєнко.

Підготували студентів-переможців до мовно-літературних змагань завідувач кафедри журналістики та філології, професор Олена Ткаченко, старший викладач кафедри журналістики та філології Наталія Прокопенко і доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян Людмила Кулішенко.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щороку він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: