Завантаження ...

У Сумах через негоду тролейбуси курсуватимуть за зміненим маршрутом

КП «Електро- автотранс» повідомляє, що у п’ятницю, 5 червня, у зв’язку з негодою тролейбуси № 1 та № 2 їхатимуть тільки до зупинки «Друга прохідна ПАТ «Сумихімпром».КП «Електроавтотранс» повідомляє, що у п’ятницю, 5 червня, у зв’язку з негодою тролейбуси № 1 та № 2 їхатимуть тільки до зупинки «Друга прохідна ПАТ «Сумихімпром».

Маршрут змінено тимчасово, до повного усунення наслідків вчорашнього буревію – наголошують у комунальному підприємстві. Відповідно пасажирів прохають завчасно планувати поїздки, та з урахуванням синоптичної ситуації.

Разом із тим, тролейбуси: № 3, № 4 та № 7 працюватимуть на рейсі у звичайному режимі.

Довідково: за інформацією патрульної поліції протягом 4 червня у Сумах було опрацьовано майже 50 повідомлень, пов’язаних із негодою, що з 17:00 супроводжувалася зливами та сильними поривами вітру. Зокрема, більшість звернень від містян була пов’язана з падінням дерев, пошкодженням майна, автомобілів та електроліній. Зважаючи на це, інспектори патрульної поліції забезпечили безпеку дорожнього руху, огородивши проблемні місця світловідбиваючою стрічкою, та повідомили відповідні служби (до їх приїзду правоохоронці самостійно відтягували гілки з проїжджої частини).

Патрульна поліція закликає громадян у період погіршення погодних умов бути особливо уважними та задля уникнення пошкоджень транспортних засобів, залишати автомобілі в безпечних місцях.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: