Завантаження ...

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 194 боєприпаси

Протягом тижня, піротехнічними підрозділами було знищено знищено 2 фугасні авіаційні бомбі, 41 артилерійський снаряд, 120 мінометних мін, ручну гранату, 30 вибухників часів Другої світової війни.Протягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено знищено 2 фугасні авіаційні бомбі (ФАБ-50), 41 артилерійський снаряд (45, 57, 76, 122-мм), 120 мінометних мін (50, 82-мм), ручну гранату (РГД-33), 30 вибухників часів Другої світової війни. Дані боєприпаси були виявлені у Роменському, Великописарівському, Охтирському, Недригайлівському, Тростянецькому, Кролевецькому, Сумському районах та м. Суми (с. Піщане).

Загалом, з початку року на Сумщині зафіксовано 199 випадків виявлення застарілих боєприпасів. Як показує практика, натрапити на них можна будь-де – на власному городі, у лісі, на будівельному майданчику і навіть під час відпочинку на водоймі.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: