Завантаження ...

На Сумщині 39 застарілих боєприпасів знешкоджено, ще 35 виявлено

17 червня, групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження чотирьох 45-мм артилерійських снарядів, тридцяти двох 50-мм мінометних мін та трьох вибухників17 червня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження чотирьох 45-мм артилерійських снарядів, тридцяти двох 50-мм мінометних мін та трьох вибухників, які раніше були виявлені с. Перекопівка, Роменського району.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення сімох 45-мм, двох 57-мм, одного 76-мм артснарядів та двадцяти п’яти 50-мм мінометних мін. Небезпечні знахідки виявили у лісі на відстані до 700 м від житлових будинків с. Перекопівка Роменського району.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: