Завантаження ...

Поліцейські Сумщини оперативно розшукали заблукалого хлопчика

Подія сталася в селі Рибці Сумського району. На спецлінію «102» подзвонив схвильований чоловік і повідомив, що загубився його 7-річний синок, який має суттєві вади здоров‘я.Подія сталася в селі Рибці Сумського району. На спецлінію «102» подзвонив схвильований чоловік і повідомив, що загубився його 7-річний синок, який має суттєві вади здоров‘я. На виклик негайно виїхала чергова група сектору реагування патрульної поліції Сумського відділу поліції.

Старші сержанти поліції Олександр Гупал та Олександр Назаренко, прибувши до села, детально опитали родину та сусідів маленького «мандрівника». Громадяни стверджували, що малий в силу свого здоров‘я слабо орієнтується у просторі і вже кілька разів раніше блукав, однак його знаходили і повертали додому односельці. Куди цього разу могла дитина податися – не могли сказати ані батьки, ані вуличани. Громада села організувала самостійні пошуки, і селяни оглядали всі можливі місця, куди міг зайти хлопчик.

Працівники поліції, швидко зорієнтувавшись у ситуації, за допомогою місцевих жителів збільшили територію пошуку – тепер прочісувались околиці села та чагарник. І під час таких оглядин Олександр Назаренко помітив, як за кущами майнула дитяча постать у червоній одежині. Правоохоронець наздогнав бігуна – це й виявився заблукалий «мандрівник». Малий абсолютно не розумів, де знаходиться, і перебував у стресовому стані. Чоловік як міг заспокоїв хлопця та передав його батькам.

Родина вдячна правоохоронцям, котрі повернули малого, і пообіцяла на майбутнє пильніше ним опікуватися. А самі поліцейські бажають хлопчику та його батькам здоров‘я та щирої долі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: