Завантаження ...

На Сумщині прокуратура наполягає на поверненні навчальному закладу 91 га землі

Охтирська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Сумської області з позовною заявою в інтересах держави про визнання недійсним договору підрядуОхтирська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Сумської області з позовною заявою в інтересах держави про визнання недійсним договору підряду, укладеного між місцевим державним професійно-технічним навчальним закладом та сільськогосподарським підприємством.

Раніше встановлено, що у постійному користуванні навчального закладу перебувають 2 земельні ділянки загальною площею понад 91 га та вартістю 9 млн 144 тис грн. У березні 2019 року навчальнийзаклад уклав з підприємством договір підряду щодо вирощування сільськогосподарських культур на вказаних земельних ділянках.

Однак за версією прокуратури, укладений договір про співпрацю є прихованим договором оренди землі. При цьому навчальний заклад, відповідно до чинного законодавства, не наділений повноваженнями розпоряджатись зазначеною землею, відтак договір підлягає скасуванню.

На даний час відкрито провадження, триває судовий розгляд.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: