В СНАУ найнижчі ціни на навчання в регіоні

Міністерство освіти та науки України оприлюднило розрахунок індикативної собівартості навчання в закладах вищої освіти на 2020 рік.

Міністерство освіти та науки України оприлюднило розрахунок індикативної собівартості навчання в закладах вищої освіти на 2020 рік.Міністерство освіти та науки України оприлюднило розрахунок індикативної собівартості навчання в закладах вищої освіти на 2020 рік.

“У 2020 році мінімальна ціна навчання на контракті не може бути меншою, ніж 60% від фінансування, яке держава виділяє в перерахунку на одного студента-бюджетника в конкретному університеті. Це стосується лише 38 найбільш популярних спеціальностей та почне діяти для студентів, які вступатимуть у 2020 році, і не вплине на тих, хто вже навчається. Власне, навіть серед майбутніх першокурсників нововведення торкнеться максимум 16% цьогорічного набору”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний.

Мінімальна вартість навчання (індикативна собівартість) враховує доходи людей і не може бути вищою за 3 середні зарплати у області. Вона поширюється на 38 найбільш популярних спеціальностей у державних університетах і тих приватних, які будуть отримувати державне фінансування.

Найнижчу індикативну вартість в Сумській області, за розрахунками МОНу у 2020 році матиме Сумський національний аграрний університет. Відтак, вартість підготовки бакалавра у новому навчальному році складатиме 11 846 грн, магістра – 15 400 грн. Ознайомитися ж з цінами на навчання у СНАУ можна за посиланням

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: