Завантаження ...

Поліція Сумщини розшукує шахрая, який видурив у літнього подружжя 30 000 гривень

У місті Конотоп, жертвою відомої шахрайської схеми «ваш родич постраждав у ДТП» стало літнє подружжя. На «лікування» онука вони віддали аферистові всі свої заощадження.У місті Конотоп, жертвою відомої шахрайської схеми «ваш родич постраждав у ДТП» стало літнє подружжя. На «лікування» онука вони віддали аферистові всі свої заощадження. І лише після цього подзвонили родичам та з’ясували, що їх ошукали.

Правоохоронцям, які прибули на виклик, 83-річна жінка та її 85-річний чоловік розповіли, що їм на стаціонарний телефон зателефонував невідомий. Він назвався лікарем та повідомив, буцімто їхній онук потрапив у страшну дорожньо-транспортну пригоду і потребує термінового дорого лікування, а тому вони повинні негайно зібрати та передати через кур’єра 30 000 гривень. Злякавшись за життя рідної людини, старенькі чітко виконали вказівки співрозмовника. Щоправда, передаючи гроші «кур’єрові», зажадали від нього розписки, сподіваючись таким чином уникнути шахрайської пастки.

Відтак, конотопські правоохоронці розпочали комплекс оперативних та розшукових заходів, спрямованих на встановлення особи зловмисника та місця його знаходження у рамках відкритого за даним фактом кримінального провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Працівники поліції вкотре наполегливо рекомендують не довіряти незнайомим співрозмовникам, не піддаватися психологічному тискові з їх боку, обов’язково перевіряти інформацію, яку вони вам повідомляють. Також за жодних обставин не впускайте до свого помешкання невідомих осіб, не передавайте власні кошти стороннім особам, ким би вони не називалися та якими б співчутливими і турботливими вам не здавалися.

Крім цього, працівники поліції закликають: якщо у вас є літні родичі, батьки, бабусі чи дідусі – розповідайте їм про подібні шахрайські семи, застерігайте не довіряти випадковим візитерам чи незнайомим телефонним співрозмовникам. Будьте пильними і не давайте злочинцям заробляти на вірі й любові вас до ваших родичів. Бережіть їх і себе від протиправних посягань.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: