Завантаження ...

У сумських лікарнях продовжують вести ремонтні роботи

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» проводили капітальний ремонт приміщень, де розміщуватиметься реабілітаційне відділення.

Разом із тим, виготовили проєктно-кошторисну документацію щодо заміни ліфта лікувального корпусу №1.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» виконували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня № 5» виконували капітальний ремонт хірургічного корпусу (хірургічне відділення № 1 та хірургічне відділення № 3); приміщень на першому та п’ятому поверсі та хірургічного корпусу № 1 для організації надання медичної допомоги хворим з підозрою на гостру респіраторну хворобу спричинену COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» завершують роботи з проведення капітального ремонту фасаду КДВ №2.

Виконували капітальний ремонт приміщень на другому поверсі.

Розробляли проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3), водолікувального двоповерхового корпусу (вул. Троїцька, 28).

Проєктно-кошторисна документація на ремонт приміщень другого та третього поверхів в будівлі стаціонару (вул. Троїцька, 28) наразі проходить експертизу. Роботи з капремонту переходу між будівлями старого та нового корпусів (вул. Троїцька, 28) наразі проходять експертизу після коригування.

Розпочали роботи з поточного ремонту системи централізованої подачі кисню в новому корпусі (вул. Троїцька, 28).

Уклали договори на поставку функціонального ліжка TM-D 4062, каталки TM-C 3008, дозатора лікувальних речовин (шприцевого насоса EN-S7 Smart), медичного аспіратора Vacus 7032.

Очікується поставка на базу лікарні: підставки для стерилізаційних коробок та столика медичного, холодильника лабораторного з морозильною камерою, модульного монітора пацієнта Q5, пульсоксиметра M800, модуля капнографії BLT бокового потоку, автоматизованого зовнішнього дефібрилятора PRIMEDIC HeartSavePAD, помпи для безперервного зондового годування, неінвазивної системи вентиляції BІPAPST30DS-8, матраца проти пролежневого моделі Н-2, відеобронхоскопу В41 (в комплекті зі стійкою та набором інструментів), газоаналізатора крові з можливістю визначення електролітів, глюкози та лактату (Аналізатор Prime CCS повної комплектації), ларингоскопа (+3 клинка, щипці для біопсії, петля для поліпектомії, рукоятка для петель, біполярний кабель для пінцетів), ректоскопа дитячого, стерилізатора повітряного.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» розпочали капітальний ремонт першого поверху жіночої консультації.

Виконували капітальні ремонти другого, третього та четвертого поверху жіночої консультації, систем водопостачання, електрозабезпечення, опалення 3–4 поверху жіночої консультації, технічного переоснащення систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та пожежного спостереження жіночої консультації.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: