Завантаження ...

Сумський водоканал здійснює планову ревізію обладнання системи подачі води

КП «Міськводоканал» для забезпечення належної безаварійної роботи водопровідної системи, стабільної подачі води та її розподілення споживачам здійснює планову ревізію обладнання системи подачі води.КП «Міськводоканал» для забезпечення належної безаварійної роботи водопровідної системи, стабільної подачі води та її розподілення споживачам здійснює планову ревізію обладнання системи подачі води.

Для подачі сумчанам питної води з підземних джерел у технологічній схемі водопостачання задіяні насоси першого, другого та третього підйомів. Саме глибинні насоси першого підйому на шести водозаборах міста качають воду із артезіанських свердловин до шістнадцяти резервуарів чистої води. Насосами шістьох станцій другого підйому вода із резервуарів подається до осель споживачів. Від п’ятого поверху і вище вода підкачується насосами станцій третього підйому та центральними тепловими пунктами.

Для забезпечення належної безаварійної роботи водопровідної системи, стабільної подачі води та її розподілення споживачам працівники водоканалу здійснюють роботи планово-попереджувального характеру на всіх об’єктах. Нещодавно регламентні роботи проведено на станціях третього підйому.

«Водоканал уже модернізував обладнання на усіх семи станціях третього підйому, встановивши замість існуючого енергоємного застарілого обладнання сучасні, енергозберігаючі підкачуючі насосні станції виробництва фірми «Wilo». Тепер, у відповідності до графіків, здійснюється комплекс заходів на підтримання експлуатаційних техніко-економічних режимів роботи обладнання. В обов’язковому порядку підтримується належний санітарний стан приміщень насосних станцій», – поінформував директор комунального підприємства Анатолій САГАЧ.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: