На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 150 боєприпасів часів минулих війн

Протягом тижня, піротехнічними підрозділами було знищено 20 артилерійських снарядів (76, 57, 45-мм), 130 мінометних мін (82, 50-мм) часів Другої світової війни.

Протягом тижня, піротехнічними підрозділами було знищено 20 артилерійських снарядів (76, 57, 45-мм), 130 мінометних мін (82, 50-мм) часів Другої світової війни.Протягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 20 артилерійських снарядів (76, 57, 45-мм), 130 мінометних мін (82, 50-мм) часів Другої світової війни. Дані боєприпаси були виявлені у Роменському, Сумському, Кролевецькому, Путивльському та Буринському районах.

На боєприпаси люди натрапляли у різних місцях - у лісах, на відкритих територіях, на березі та навіть на дні водойм. Загалом, з початку року в області зафіксовано 289 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: