Олександр Лисенко відзначив Сумський військкомат за високі показники у призовній кампанії

Очільник Сум Олександр Лисенко на початку позачергової сесії міської ради відзначив Почесною грамотою міського голови колектив Сумського міського військового комісаріату

Очільник Сум Олександр Лисенко на початку позачергової сесії міської ради відзначив Почесною грамотою міського голови колектив Сумського міського військового комісаріатуОчільник Сум Олександр Лисенко на початку позачергової сесії міської ради відзначив Почесною грамотою міського голови колектив Сумського міського військового комісаріату за виконання весняно-літнього призову.

Керівник обласного центру від імені Сумської об’єднаної територіальної громади та від себе особисто подякував військовослужбовцям за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та вагомі досягнення в організації чергового призову громадян України на строкову військову службу в травні–липні 2020 року.

«В історії Сумського військкомату – це вперше. Державне завдання по призову на строкову військову службу виконано на 100%. Це свідчить про високий професіоналізм, чіткість, а також налагоджену співпрацю із місцевими органами самоврядування.», – наголосив Олександр Лисенко.

Передати грамоту колективу військкомату доручили депутату міської ради Дмитру Амосову.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: