Завантаження ...

На Сумщині упродовж доби знищили 31 боєприпас часів минулих війн, ще 26 - виявили

25 серпня піротехнічними підрозділами проведено роботи зі знешкодження 26 мінометних мін (50-мм), 2 артснарядів (45, 76-мм), виявлених раніше у лісі поблизу с. Перекопівка та 3 артснарядів (122-мм)25 серпня піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), у Роменському районі проведено роботи зі знешкодження 26 мінометних мін (50-мм), 2 артснарядів (45, 76-мм), виявлених раніше у лісі поблизу с. Перекопівка та 3 артснарядів (122-мм), знайдених у природній водоймі поблизу с. Озаричі, Конотопського району. Боєприпаси часів Другої світової війни фахівці вилучили, вивезли у спеціально відведені місця та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів у Роменському районі у лісі поблизу с. Перекопівка - 24 мінометних міни та 2 артснаряди часів минулих війн. Місце їх виявлення взято під охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники звертаються до громадян з наполегливим проханням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або схожих на них предметів. Пам'ятайте, даних знахідок не можна навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: