Завантаження ...

Сумські патрульні виявили нетверезу жінку за кермом легковика (+відео)

Забезпечуючи безпеку дорожнього руху на дорожній станції патрульної поліції в селі Климентове, на автодорозі Н 12 “Суми-Полтава”, за порушення правил дорожнього руху, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Chery Amulet.Забезпечуючи безпеку дорожнього руху на дорожній станції патрульної поліції в селі Климентове, на автодорозі Н 12 “Суми-Полтава”, за порушення правил дорожнього руху, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Chery Amulet.

Перевіряючи документи, інспектори з’ясували, що 27-річна жінка не мала відповідних документів для керування транспортним засобом. Натомість від неї було чутно різкий запах алкоголю. Жінка погодилася пройти огляд на стан сп’яніння в присутності свідків. Результат дійсно виявився позитивним — 2, 57 проміле, що майже в 13 разів перевищує допустиму норму. Однак сама громадянка впевнено заперечувала факт вживання алкоголю.

Інспектори склали на жінку адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП. Від керування її відсторонили.

Патрульна поліція Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: