Завантаження ...

Олександр Лисенко вручив дітям з інвалідністю подарунки до Дня знань

Напередодні нового навчального року, міський голова Олександр Лисенко вже традиційно вручив дітям з інвалідністю подарункові набори.Напередодні нового навчального року, міський голова Олександр Лисенко вже традиційно вручив дітям з інвалідністю подарункові набори.

Вручаючи дітворі рюкзаки з необхідними канцелярськими товарами, сувеніри та солодощі очільник Сум побажав малечі з новими силами приступити до навчання, отримувати гарні оцінки та добре проводити час у колі друзів.

«Ми дорослі, завжди намагаємося, зробити все, щоб у пам`яті наших дітей, залишалися тільки найяскравіші спогади дитинства. Наші діти мають відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому, а також мати можливість всебічно розвивати свої здібності», – сказав Олександр Лисенко.

Цього року, подарунки міського голови отримають 40 дітей з інвалідністю, з них четверо підуть до першого класу.

Міський очільник подякував голові ГО «Під матусиним крилом» Оксані Рибак за виявлену ініціативу в питанні підтримки дітей з інвалідністю, і наголосив, що міська влада й надалі буде вирішувати всі питання соціального захисту дітей з особливими потребами, плідно співпрацюючи з громадськими організаціями міста.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: