Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу знешкоджено 30 боєприпасів часів минулих війн, ще 32 - виявлено

1 вересня, групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження чотирьох 76-мм та двох 122-мм артилерійських снарядів, двадцяти двох 50-мм мінометних мін та два вибухники часів Другої світової війни.1 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження чотирьох 76-мм та двох 122-мм артилерійських снарядів, двадцяти двох 50-мм мінометних мін та два вибухники часів Другої світової війни. Раніше небезпечні знахідки було виявлено в селах Перекопівка Роменського району та Біловоди Сумського району.

Цього ж дня, в лісі с. Перекопівка, на відстані до 900 м від житлових будинків, було виявлено тридцять одну 50-мм мінометну міну та один 76-мм артснаряди.

На місці виявлення небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: