На Cумщині відкрили ще один капітально відремонтований сучасний навчальний заклад

Голова облдерж- адміністрації Роман Грищенко завітав на День міста до Шостки і відвідав оновлену школу-ліцей. Очільник області ретельно слідкував за реконструкцією об’єкту

Голова облдерж- адміністрації Роман Грищенко завітав на День міста до Шостки і відвідав оновлену школу-ліцей. Очільник області ретельно слідкував за реконструкцією об’єктуГолова облдержадміністрації Роман Грищенко завітав на День міста до Шостки і відвідав оновлену школу-ліцей. Очільник області ретельно слідкував за реконструкцією об’єкту, який увійшов у програму Президента «Велике будівництво»

«Всіх вітаю з початком навчального року, який, на щастя, розпочався не дистанційно. Маю надію, що оновлені класи будуть стимулювати вас до високих результатів у навчанні», – зазначив Роман Грищенко під час спілкування з дітьми.

Окрім капітального ремонту покрівлі, фасаду, підлоги, заміни дверей та заміни всіх комунікацій, ліцей поповнився цифровим обладнанням, 50 комп’ютерами та трьома інтерактивними дошками. Загальна кошторисна вартість проекту склала 16 594,328 тис. гривень.

Керівник апарату Шосткинської міської ради Олена Кравченко висловила щирі слова вдячності Президенту України Володимиру Зеленському за те, що завдяки таким програмам, як «Велике будівництво», учні та педагогічний колектив отримали надсучасний заклад освіти, а голові облдержадміністрації Роману Грищенку – за увагу до міста Шостка та забезпечення контролю щодо якості та швидкості виконання робіт.

Учні Шосткинського ліцею провели для очільника облдержадміністрації екскурсію по навчальним кабінетам. У новому закладі була започаткована і нова символічна традиція – написання гостями школи добрих слів до Книги побажань. Роман Грищенко був першим, хто зробив допис.

Наприкінці зустрічі голова облдержадміністрації пообіцяв підтримку всім тим, хто показує реальні результати роботи. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: