Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу знешкоджено 56 боєприпасів часів минулих війн, ще 29 - виявлено

9 вересня, групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження чотирьох 76-мм та одного 122-мм артилерійських снарядів та п’ятдесяти однієї 50-мм мінометної міни часів Другої світової війни.9 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження чотирьох 76-мм та одного 122-мм артилерійських снарядів та п’ятдесяти однієї 50-мм мінометної міни часів Другої світової війни. Раніше небезпечні знахідки було виявлено в с. Перекопівка Роменського району.

Цього ж дня, в лісі с. Перекопівка, на відстані до 900 м від житлових будинків, було виявлено двадцять шість 50-мм мінометних мін, два 76-мм артснаряди та ручну гранату Ф-1.

На місці виявлення небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: