Завантаження ...

12 вересня вогнеборці тричі приборкували загоряння сміття та сухостою

12 вересня о 16:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сміття на відкритій території на вул. Криничній в м. Суми.12 вересня о 16:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сміття на відкритій території на вул. Криничній в м. Суми. На гасіння направили відділення чергового караулу 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. О 17:01 вогнеборці локалізували загоряння на площі 40 кв. м., а о 17:12 ліквідували.

Вже о 17:40 черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини був викликаний на вул. Ковпака обласного центру, де також сталося загоряння сміття. Пожежу локалізували на площі 40 кв. м о 17:50, о 18:01 – ліквідували.

Цього ж дня о 17:25 до рятувальників надійшла інформація про загоряння сухої рослинності в с. Карабутове, Конотопського району. На гасіння направили чергове відділення 35-го державного пожежно-рятувального посту із смт Дубов’язівка. По прибутті на місце виклику було встановлено, що горіння відбувалося на значній площі. О 18:39 рятувальникам вдалося локалізувати загоряння на площі 500 кв. м., а о 19:30 – ліквідувати.

Всього на приборкання всіх цих пожеж залучалося 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, загоряння спричинило необережне поводження з вогнем. Наголошуємо, на Сумщині нині оголошено найвищий - 5 клас пожежної небезпеки! Отже громадянам необхідно бути вкрай відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки - не спалювати сухостій, стерню та сміття, не розпалювати вогнища у лісах та лісопаркових зонах. При виявленні ознак пожежі на відкритій території та у лісовій місцевості негайно викликайте рятувальників за номером «101»!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: