Завантаження ...

Сумчан запрошують на майстер-клас з декоративного розпису предметів війни

В Агенції промоції «Суми» відбудеться безкоштовний майстер-клас з військово-польового арту (декоративного розпису предметів війни) «Пензлем по війні»

В

Агенції промоції «Суми» відбудеться безкоштовний майстер-клас з військово-польового арту (декоративного розпису предметів війни) «Пензлем по війні», організатором якого виступив благодійний фонд «Зорі надії».

За словами майстринь-добровольців Аліси Шр та Аліамкони Косовської, така арт-терапія допоможе не тільки власноруч дотокнутися пензлями до металу війни, а й відвести душу, у тому числі й військовикам, та з із уламків смертоносної зброї, хвостовиків або ж гільз зробити справжні витвори мистецтва.

Готові вироби можна забрати собі на згадку або, за бажанням, залишити їх у благодійній крамничці «Сувеніри з війни» для продажу на заходах в інших містах України. Виручені кошти за продаж даних екземплярів будуть використані на закупівлю необхідного спорядження та обладнання для розвідників, а також переобладнання автомобіля екіпажу аеророзвідки.

Майстер-клас відбудеться у суботу, 26 вересня, з 15:00 до 17:00 за адресою: вул. Соборна, 27.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: