Завантаження ...

Поліцейські Сумщини розшукують псевдобанкіра, який виманив у жінки 29 000 гривень

Цього разу жертвою шахрая стала 59-річна жителька Велико- писарівського району. Зловмисник використав схему «Зміна кредитного ліміту на картці» та заволодів грошима заявниці.Цього разу жертвою шахрая стала 59-річна жителька Великописарівського району. Зловмисник використав схему «Зміна кредитного ліміту на картці» та заволодів грошима заявниці.

Правоохоронцям жінка розповіла, що кілька днів тому їй зателефонував чоловік, який назвався співробітником банку. У розмові він запропонував збільшити кредитний ліміт по картці. Заявниця одразу ж погодилася та чітко виконала інструкції невідомого співрозмовника. Основною вимогою «банкіра» було залишатися на зв’язку та набирати комбінації, які він казав.

Після розмови жінка вирішила перевірити на скільки збільшився ліміт по картці та побачила що на рахунку не вистачає чималої суми грошей. Тоді вона і звернулася до поліції.

Як встановили поліцейські, жінка перерахувала всі свої заощадження на продиктовані зловмисником мобільні номери.

За фактом шахрайства правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України та розпочали пошук афериста.

Поліцейські знову застерігають громадян від спілкування з незнайомими людьми. Пам’ятайте, справжній банківський працівник не буде випитувати у вас конфіденційну інформацію або «рятувати» ваші гроші по телефону. Якщо ваш співрозмовник у телефонному спілкуванні з вами раптом починає перейматися долею ваших грошей, на ваших же банківських рахунках, - знайте, ви говорите з шахраєм. Тож необхідно опанувати себе, відразу покласти слухавку та повідомити до поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: