Завантаження ...

На Сумщині визначено переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі»

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Розвивальні програми», що тривав з грудня 2020 року до січня 2021 року, на розгляд журі було подано 17 програмУ ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Розвивальні програми», що тривав з грудня 2020 року до січня 2021 року, на розгляд журі було подано 17 програм

Зокрема 15 програм було представлено практичними психологами (3 – заклади дошкільної освіти, 3 – заклади загальної середньої освіти, 2 – заклади позашкільної освіти,4 – заклади професійної (професійно-технічної) освіти, 1 – заклад фахової передвищої освіти, 1 – заклад інституційного догляду та виховання дітей) та 2 – соціальними педагогами закладів загальної середньої освіти.

Рішенням фахового журі переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу визначено Ларису Біловол, практичного психолога Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну, яка виборола І місце.

Друге місце посіла Вікторія Приходько, практичний психолог Сумського дошкільного навчального закладу № 30 «Чебурашка». Третє місце отримали Ольга Острівна, практичний психолог Сумського міжрегіонального вищого професійного училища, та Тетяна Зелюкіна, практичний психолог Глухівського дошкільного навчального закладу «Світлячок».

Нагадаємо, що протягом жовтня-листопада 2020 року було проведено І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Розвивальні програми». До участі в конкурсі на Сумщині долучилися 13 психологічних служб, на розгляд журі надійшло 29 авторських програм.

Довідково. Конкурс, починаючи з 2018 року, проводиться в Україні щороку з метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: