Завантаження ...

До 1 лютого сумські роботодавці мають подати інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії

У міському центрі зайнятості нагадують сумським роботодавцям про необхідність подання інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантіїУ міському центрі зайнятості нагадують сумським роботодавцям про необхідність подання інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.

Мова йде про юридичних осіб з чисельністю штатних працівників від восьми.

Зауважимо, у відповідності до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані виконувати норматив працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 зазначеного Закону, у розмірі:

  • 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік — для роботодавців із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;
  • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників — роботодавцям із чисельністю штатних працівників від восьми до 20 осіб для працевлаштування
  • осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося десять і менше років.


Якщо роботодавець не виконає зазначену квоту, з нього буде стягнуто штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні, у межах відповідної квоти в двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент порушення, підкреслюють у центрі зайнятості.

Останній день подачі інформації – 1 лютого.

На дану інформацію чекають у відділі взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості за адресою: вул. С. Бандери, 45 (каб. № 213, № 216).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: