Завантаження ...

На Сумщині двоє українців намагались незаконно потрапити до РФ

Учора прикордонники Сумського та Харківського прикордонних загонів затримали двох осіб, які намагалися незаконно перетнути українсько-російський кордон.Учора прикордонники Сумського та Харківського прикордонних загонів затримали двох осіб, які намагалися незаконно перетнути українсько-російський кордон.

Так, прикордонний патруль затримав чоловіка, який планував незаконно потрапити до РФ поблизу населеного пункту Катеринівка, що на Сумщині.

Як з’ясувалося, 45-річний громадянин України напередодні мав намір виїхати до Росії через пункт пропуску «Бачівськ». Однак у зв’язку з тим, що він значиться в базі даних як такий, що має заборгованість зі сплати аліментів, охоронці кордону відмовили йому у виїзді за межі країни. Аби все ж таки потрапити до сусідньої країни, чоловік вирішив незаконно перетнути українсько-російський кордон поза пунктами пропуску.

На Харківщині, в районі населеного пункту Токарівка, прикордонники затримали громадянку України. Вона також намагалася незаконно перетнути кордон поза пунктами пропуску. За словами жінки, їй було відмовлено у легальному в’їзді в РФ, тому вона вирішила перетнути кордон у незаконний спосіб.

Наразі за спробу незаконного перетинання кордону на обох затриманих складено відповідні адміністративні матеріали. Їх подальшу долю вирішить суд.

Східне регіональне управління ДПСУ

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: