Завантаження ...

У СумДУ студенти з 8 країн світу спілкувалися на тему міжкультурних комунікацій та лідерства

У рамках проєкту «Міжкультурні комунікації та лідерство: діалог для успішної співпраці» проведено 4 семінари та підготовлено інтерв’ю з його учасниками.У рамках проєкту «Міжкультурні комунікації та лідерство: діалог для успішної співпраці» проведено 4 семінари та підготовлено інтерв’ю з його учасниками.

Сесійні семінари розробила та провела Тетяна Майборода, заступник директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, яка займається питаннями координації співпраці з іноземними інституціями та роботи з іноземними студентами, яка також реалізовує соціальні проєкти у співпраці з ГО «Центр освіти впродовж життя», викладачка кафедри управління. Ініціатива була підтримана Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

За результатами проєкту Медіа-центр СумДУ підготував інтерв’ю з учасниками. Своїми думками про позанавчальну діяльність поділилися студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Даніела Чумакова, в.о. студентського ректора СумДУ Микита Ковалевський, випускник програм Державного департменту США та Еразмус+ Владислав Шаповал, іноземні студенти з Замбії, Нігерії, Туреччини, Гани, Анголи, Намібії та Індії.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: