Завантаження ...

Ситуація з небезпечними подіями на Сумщині за тиждень на 1 лютого 2021

За минулий тиждень на території області зареєстровано 5227 небезпечних події. Внаслідок пожеж 3 людей загинуло, випадків травмування не зареєстровано. Вогнем знищено та пошкоджено 18 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки.За минулий тиждень на території області зареєстровано 5227 небезпечних події. Внаслідок пожеж 3 людей загинуло, випадків травмування не зареєстровано. Вогнем знищено та пошкоджено 18 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 66 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 25 будівлі, 1 одиницю автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 3 млн. 675 тис. 500 грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 36 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлених на території області.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: