Завантаження ...

Поліція розшукує шахраїв, які спустошили банківські рахунки жительок Сумщини

Лише за минулу добу двоє місцевих мешканок стали жертвами Інтернет - шахрайства. Жінки намагались придбати через відомий сайт оголошень вподобані товариЛише за минулу добу двоє місцевих мешканок стали жертвами Інтернет - шахрайства. Жінки намагались придбати через відомий сайт оголошень вподобані товари, проте через свою довірливість залишились без грошей та замовленого.

До правоохоронців Глухова звернулась 34-річна місцева мешканка. Жінка розповіла, що знайшла в Інтернеті цікаву пропозицію щодо продажу оверлоку. Зв'язавшись з продавцем, вона домовилася з ним про покупку пристрою та перерахувала йому передоплату у сумі 2 000 гривень. Після отримання грошей «продавець» на зв'язок більше не вийшов.

Ще одною жертвою Інтернет - аферистів стала 62-річна жителька міста Глухова. Жінка замовила через цей же сайт зерно, перерахувала 2 500 гривень передоплати, але товару так і не отримала.

За обома фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» в рамках яких проводять комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення осіб зловмисників.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з рекомендаціями бути обережними та обачними під час купівлі – продажу товарів через Інтернет. Не надсилайте передоплату за товар, а розраховуйтесь за нього під час отримання посилки, попередньо перевіривши її вміст.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: