Завантаження ...

На Сумщині бригади «екстреної допомоги» отримали 24 нових спеціалізованих автомобіля

Автомобілі класу В придбано завдяки фінансуванню Національною службою здоров’я України за надані Центром екстреної допомоги медичні послугиАвтомобілі класу В придбано завдяки фінансуванню Національною службою здоров’я України за надані Центром екстреної допомоги медичні послуги

«Сьогодні дуже важлива подія для Сумської області. Таке поповнення автопарку відбулося вперше за всю історію існування екстреної медичної допомоги Сумщини, – зазначив голова облдержадміністрації. – Ви знаєте, що з 1 січня змінилися нормативи доїзду швидких: 10 хвилин у критичних випадках і 20 хвилин – в екстрених. Тому нові автомобілі – це, насамперед, врятовані життя людей».

За словами Василя Хоми, Президент України Володимир Зеленський, Уряд, обласна влада роблять все можливе для підвищення якості надання медичних послуг. Нові авто, відремонтовані заклади охорони здоров’я, оснащені сучасним обладнанням – це все оперативність та якість надання медичних послуг.

«Усі автомобілі сертифіковані Міністерством охорони здоров’я та облаштовані сучасним обладнанням за європейськими стандартами. На нових авто будуть чергувати бригади в різних районах області. Автомобілі отримує Конотопська станція екстреної медичної допомоги, Шосткинська та Глухівська підстанції, підстанції у Білопіллі, Бурині, Краснопіллі, Лебедині, Охтирці, Путивлі та Тростянці. Також автівки будуть обслуговувати Сумську громаду», – додав голова облдержадміністрації.

Голова обласної ради Віктор Федорченко під час вручення ключів від автомобілів екстреної допомоги побажав, щоб ці автівки більше стояли в гаражах. Адже це означатиме, що жителі області здорові й у них все гаразд.

Директор Центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф Анатолій Александренко розповів, що автопарк «швидкої допомоги» потребує подальшого оновлення: «Адміністрація Центру має намір придбати на кожну із 5 станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги ще сучасніші автомобілі класу С – «VOLKSWAGENCrafter». А для пунктів постійного базування бригад «швидкої допомоги», особливо тих, що знаходяться біля трас із пожвавленим рухом і де є висока ймовірність випадків ДТП – 6 повнопривідних автомашин підвищеної прохідності класу А – «VOLKSWAGENCrafter».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: